Tečaj grčkog jezika za početnike

Studenti koji su upisali studij Grčkog jezika mogu ako žele doći na besplatan uvodni tečaj grčkog jezika koji će se održati od 28. do 30. rujna na Odjelu za klasičnu filologiju Sveučilišta u Zadru. Tečaj nije obavezan, a prvenstveno je namijenjen onima koji nisu tijekom prethodnog školovanja učili grčki jezik. Studenti koji su tijekom prethodnog školovanja učili grčki također mogu prisustvovati. Za sudjelovanje se potrebno prijaviti na e-mail tajništva do 28. rujna.

Tečaj grčkog jezika počet će u srijedu, 28. rujna 2016. na Odjelu za klasičnu filologiju u učionicu 137 u 13 sati. Zgrada se nalazi na rivi, Obala kralja Petra Krešimira IV, 2 a Odjel na 3. katu.  Na prvom susretu će se sudionici dogovoriti s predavačima o terminima dolazaka za ostale dane.