Predstavljanje Odjela za klasičnu filologiju

U utorak, 27. ožujka 2018. godine, Sveučilište u Zadru i Odjel za klasičnu filologiju posjetili su sudionici državnog natjecanja iz klasičnih jezika, učenici i mentori iz hrvatskih osnovnih škola, općih i klasičnih gimnazija, zdravstvenih i drugih srednjih škola, kojima je domaćin ovogodišnjeg natjecanja Klasična gimnazija Ivana Pavla II iz Zadra. Svoje studijske programe i aktivnosti, nastavnici i studenti Odjela za klasičnu filologiju predstavili su u Svečanoj dvorani Sveučilišta u Zadru. Tom prilikom  učenici i njihovi mentori, srednjoškolski nastavnici, doznali su kako je studirati na Sveučilištu u Zadru, koje prilike imaju studenti kroz razne oblike stipendiranja i poticanja njihovog učenja, mobilnosti i izvannastavnih aktivnosti te kakva je zapošljivost klasičnih filologa.

U Foto-galeriji su dostupne ostale Fotografije.