ISPITNI ROK

Studenti mogu početi s prijavljivanjem ispita putem Studomata. Ispitni rokovi su objavljeni na web stranici Odjela. Podsjećamo da je ispit potrebno prijaviti najmanje 8 dana prije ispitnog termina. Studenti koji su do akad. godine 2013./14., uključujući i tu godinu, prešli u status S, zbog čega ne mogu prijavljivati ispite putem Studomata, prijavljuju ispite putem linka koji se nalazi na web stranici Odjela, na vrhu s desne strane. Studenti koji su prešli u status izvanrednog studenta od akad. godine 2014./15., prijavljuju ispite putem Studomata, kao i redovni studenti.

Studenti koji još uvijek nisu otišli po naljepnice u referadu, ne mogu prijavljivati ispite, sve dok to ne naprave. Studenti koji imaju poteškoća s prijavljivanjem ispita, za upit se mogu javiti u tajništvo odjela, ali najmanje 8 dana prije ispita.
Pročitaj više
ISPITNI ROK