OBAVIJEST - liječnici

Temeljem dogovora s ravnateljicom Doma zdravlja Zadarske županije, Renatom Bek, dr. med., studentice i studenti koji nisu izabrali svog liječnika mogu se prijaviti u sljedeće ambulante:

• opća medicina kod liječnice Katarine Šestan, dr. med. u ambulanti Varoš na adresi Poljana Pavla Pavlovića bb (blizu Arkade),
  • zdravstvena zaštita za žene kod liječnice Ilve Marić, dr. med. i liječnika Ivana Perovića, dr. med. u ambulanti u ulici Ivana Mažuranića 28 A (u zgradi Hitne medicinske pomoći),
  • u stomatološkoj ambulanti u Medulićevoj ulici kod stomatologinje Zrinke Vuksan, dr. med. dent. i Ive Starčević, dr. med. dent.

Prorektorica

Izv. prof. dr. sc. Nedjeljka-Balić-Nižić, v.r.

Zadar, 4. studenoga 2015.