Obavijest o načinu rada tajništva: obrasci

Tajništvo Odjela za klasičnu filologiju sve zamolbe studenata prima e-mailom. Kontakti tajništva ovdje.

Svi obrasci su dostupni na mrežnim stranicama odjela i ispred ureda tajništva. Mogu se ispuniti računalom ili kemijskom olovkom i poslati kao Word, PDF ili slika (skenirano ili fotografirano).

Parcijale – Ovdje.

Obrazac zamolbe u bilo koju svrhu – Ovdje.

Potvrda o koliziji (upisati podatke o predmetu koji se sluša na Odjelu za klasičnu filologiju)- Ovdje.

Obrazac za prilagodbu studija - Ovdje.

Odobrene potvrde, zamolbe ili obavijesti o njima šalju se studentu na e-mail.

Studenti koji trebaju neku informaciju mogu nazvati na 023/200-517 od 8-12 i 13-16 sati svakog radnog dana. Telefon pamti brojeve neodgovorenih poziva, pa će se na neodgovorene pozive uzvratiti pozivom* (nema potrebe zvati više puta). Također je moguće poslati svoj broj mobitela na e-mail tajništva, s naznakom u čemu je problem, pa ćete biti pozvani na mobitel*.

* Napomena: ne odnosi se na pozive iz inozemstva i prema inozemstvu.